www.cvonline.hu

Villanyszerelő (projektmunka)

  • A hirdetés 389 napja lejárt

 „Megbízhatóság, Minőség, Innováció”

Az idei évben 7500 m2-rel bővítjük a meglévő 15.000 m2-es központi raktárunkat. Egy több mint 2000m hosszúságú szállítószalag megépítéséhez, fiatalos, dinamikus csapatunkba Budapest IX. kerület Timót utcai munkavégzéssel keresünk munkatársat – 2 hónapos határozott idejű projekt munkára –  az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Erős áramú bekötések (több mint 300 db 3 fázisú motor)
  • Gyenge áramú bekötések (több mint 500db szenzor és vonalkódolvasó)
  • Kábeltálcák szerelése (5000m kábel)
  • Kapcsoló szekrények építése, bekötése
  • Villamosipari rajzok alapján történő munkavégzés

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség és tapasztalat
  • Hétfőtől péntekig 2 műszak vállalása (de: 6:00-15:00, du: 13:00-22:00, heti váltással)
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Ne okozzon gondot a magasban történő munka

Amit nyújtunk:

  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • 2 hónapos határozott idejű projekt munka
  • Részvétel egy sikeres csapat munkájában
  • Professzionális munkakörnyezet

Pályázatát (fényképes önéletrajz és fizetési igény megjelölésével) az alábbi email címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű