www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 840501
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németül társalgási szinten beszélő, munkatapasztalattal rendelkező villanyszerelőket keresünk német megbízónk részére.

Feladatkör, felelősségek:    2 megbízóhoz keresünk szakembereket.

Feladatok az egyik megbízónál:

• Villanyszerelés (Kabel ziehen, Steckdosen und Schalter installieren)

• Keresünk ipari berendezések villanyszerelésében (Industrieinstallationen) és kapcsolószekrények vezetékezésében jártas (Schaltschrankverdrahtung) szakembereket is!

Feladatok a másik megbízónál:

•- Vorfertigen von Kabelsträngen und Einzelteilen

•- Elektrische Endmontage (Verdrahtung von Fahrzeugen)

•- Parametrierung von Fahrzeugsteuerungen

•- Inbetriebnahme der Produkte

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakmai tapasztalat

• Villanyszerelői végzettség

• Jártasság kapcsolószekrények vezetékezésében

• Korrektség, megbízhatóság

• A jelentkezéshez lehetőleg fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás, szakmai nyelv ismerete

A megbízó cég profilja:    Megbízónk ipari ügyfélkörrel rendelkező munkaerő kölcsönző cég Németországban, amely több telephellyel is működik az országban.

Partnercégünk sikeresen kölcsönöz munkaerőt fűtés-, szaniter, villamosság, valamint fémipari területekre.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

• Biztos, bejelentett munka

• Megbízónk határozatlan idejű munkaszerződést köt a munkavállalókkal. A munkaviszony ideje alatt a munkavállaló beteg és nyugdíjbiztosításban részesül.

• A munkavégzés helye: Stuttgart illetve Bad Waldsee környéke (Baden-Württemberg)

• Munkabér: a képzettségtől függően 10-14 Euro/bruttó órabér

• A szállást a cég intézi, a szállásköltség általában nem haladja meg egy éjszakára a 25 Eurót. Ezt néha előlegben kérik, ezért ajánlatos az első munkabér kifizetéséig elegendő pénzzel rendelkezni. Az útiköltségek fedezésére a szállás és a munkahely közti távolságot a cég fedezi. Az első fizetést a következő hónap 20-án fizetik ki.