www.cvonline.hu

Villanyszerelő-Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 1031407
lejárt

Country:

Germany (+49)

Description of position:

Villanyszerelő és elektromos berendezésszerelőket keresünk Dél-németországi munkavégzésre

Duties:

Feladatok:

• Új és régi épületek villamosvezetékeinek a felújítása

• Általános villanyszerelési munkák

• Épület és lakóházak berendezéseinek elektromos kivitelezése, műszaki rajz és a VDE biztonsági előírása alapján

• Karbantartás, javítás és felújítás

• Ügyfeleknél történő munkavégzés, képzettség és tapasztalat szerint

Requirements, skills:

Elvárások:

• Befejezett iskolai tanulmányok villanyszerelőként illetve releváns iskolai végzettség

• Német nyelv erős alapszintű ismerete (kommunikációképes+szaknyelv ismerete)

• Többéves munkatapasztalat

• Kapcsolószekrények kábelezése + SPS tapasztalat előny, de nem feltétel

• Rugalmasság és megbízhatóság valamint önálló munkavégzés

• B kategóriás jogosítvány megléte előny, de nem elvárás

• Utazási hajlandóság Dél-Németország területén

Known languages:

Német nyelv erős alapszintű ismerete (kommunikációképes+szaknyelv ismerete

Short company info:

Megbízónk Németország vezető személyügyi szolgáltató vállalatai közé tartozik. Fő profiljuk a jól képzett szakemberek és szakmunkások elhelyezése Dél-Németország területén

• Legális, bejelentett németországi munkahely

• Határozatlan idejű szerződést kínálunk közvetítői díjak nélkül

• havi vagy többhavi váltások, de hosszútávú munkalehetőség

• Teljes munkaidős foglalkoztatás

• Betegbiztosítás, nyugdíjbiztosítás

• Szállás megszerevezése a munkavégzés helyén

• hetente biztosítunk előleget

• kiváló kereseti lehetőség: Bruttó 12,8 Euro/óra+ Nettó 6 Euro/óra (szállásra, étkezésre, utazásra)

A jelentkezés módja:

• fényképes szakmai önéletrajz küldése német nyelven

• szakmunkásbizonyítvány másolata

Önéletrajzokat a következő email címre várjuk:

Additional info:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.