www.cvonline.hu

Szerviztechnikus - Németország (Referenciaszám: CSV-1689)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2017.05.11.
Hirdetés azonosító: 1075617

Feladatok:

   • Automata (elektromos) kapuk, garázsajtók szerelése, karbantartása.

Elvárások:

   • Precíz, önálló munkavégzés;
   • BE kategóriás jogosítvány
   • 1-2 éves szakmai tapasztalat;
   • Erős alapszintű német nyelvtudás (B1);
   • Jó munkabíró képesség;
   • Megbízhatóság;

Előny:

  • kommunikációképes német nyelvtudás;

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes fizetés;
  • Hosszú távú munkalehetőség;
  • Kiváló munkakörnyezet;
  • Stabil háttér;
  • Szállás biztosítása internet hozzáféréssel és teljesen felszerelt konyhával;
  • Németországban bejelentett munkavégzés.

Munkavégzés helye:

Németország

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. villanyszerelő munkatársat keres németországi munkavégzésre.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar, illetve német nyelvű önéletrajzát a fent megadott email címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó CSV-1689-es referenciaszámot!

Részletes tájékoztatásra a korábban megadott telefonszámon, valamint személyesen Budapesten (1013) a Pauler utca 18-as szám alatt szerdától péntekig 10:00 - 17:00-ig van lehetőség.

(Külföldi munkaközvetítői nyilvántartási szám: 5448/2008)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Régió Külföld
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő