www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Linz

Munkavégzés helye: Külföld

Munkavégzés helye: Linz

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Ausztriába:

villanyszerelőket

Az Ön feladatai

-          önálló munkavégzés

-          elektromos berendezések kivitelezése

-          világító berendezések üzembe helyezése

-          régi elemek, berendezések, kábelek cseréje

-          konnektorok cseréje, beépítése

-          kábelezés

Amit Öntől várunk:

-          Kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződésadás előtt)

-          Szakmai tapasztalat

-          Saját autó

Ajánlatunk:

-          bérezés: 1912 euró bruttó / hónap, a szállást a munkáltató cég fizeti

-          pótlék 0,794 euró bruttó/óra + 26,4 euró bruttó Auslöse (kiegészítő pénz) / munkanap

-          osztrák munkaszerződés

-          osztrák munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket

-          fizetett szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése

Telefonszám: + 36 70 883 53 22

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!