Villanyszerelő Liftkarbantartáshoz - Németország Hozzáadva: 2016.06.15.

Németországi liftkarbantartással foglalkozó partnercégünk részére keresünk munkatársakat
Feladatok:
  • Liftkarbantartás
  • Üzemzavar elhárítás
  • Egyéb elektronikai munkák elvégzése: kábelbekötések stb

Elvárások:
  • Liftszerelő / Villanyszerelő végzettség
  • Liftszerelésben szerzett több éves tapasztalat
  • Alapfokú német nyelvtudás
  • Saját autó a munkába járáshoz

Juttatások:
  • Nettó 1800-2000 Euro/hó fizetés
  • Ingyenes szállás
  • Első kiutazás költségein megtérítése
  • Hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • PLC programozási ismeretek

Nyelv:
  • Német

  • Jelentkezni szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címen, érdeklődni a +36 72 212 368-as telefonszámon lehet.