www.cvonline.hu
Villanyszerelő-kazánkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1096046

Nyíregyházi partnerünk részére villanyszerelő-kazánkezelő kollégát keresünk az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

Energiaellátást biztosító létesítmények és berendezések üzemeltetéséhez és karbantartásához szükséges villanyszerelési munkák elvégzése az alábbi területeken:

  • energia üzemek üzemvitele
  • transzformátor állomás - aggregátorház kezelése, üzemeltetése
  • 0.4 KV-os erőátviteli kábelhálózat üzemvitele
  • kutak és hozzá tartozó vízművek villanyszerelési munkálatai, üzemviteli javítások, karbantartási munkálatai
  • épületekben lévő hőközpontokkal járó villanyszerelési, ill. karbantartási munkálatai
  • gázfogadó állomás ellenőrzése, üzemvitele
  • tüzelőolaj tároló állomás ellenőrzése, üzemvitele
  • gázmotor üzemeltetése
  • a kazán-tápház kezelői munkák elvégzése a kezelési utasításoknak megfelelően
  • intézeti villamos erősáramú energiahálózat, valamint hálózati berendezések üzemeltetése
  • kazánok-gőzkazánok üzemeltetése, javítások elvégzése
  • épületfelügyeleti rendszerek számítógépes üzemeltetése

Elvárások:

Végzettség és tapasztalat:

  • középfokú képesítés
  • villanyszerelő szakképesítés
  • kazánkezelő szakképesítés
  • villamos hálózatkezelő szakképesítés
  • 2 év szakmai tapasztalat

Készségek, kompetenciák:

  • határozottság
  • megoldás-és eredményorientáltság
  • proaktív személyiség
  • megbízhatóság, lojalitás

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás lehetősége
  • alapbéren kívüli juttatás - általános intézményi csomag
  • hosszútávú munkaviszony

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.