www.cvonline.hu
Villanyszerelő karbantartó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.03.
Jelentkezési határidő: 2016.01.08.
Hirdetés azonosító: 980844
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Építőipari területen piacvezető, kiemelkedő tapasztalattal és eredményekkel rendelkező ügyfelünk számára keresünk kollégákat az alábbi munkakörre:

Feladatok:
- Gyártósori gépek beállítása és működtetése,
- elektromos hibák felderítése és elhárítása,
- tervezett ad-hoc karbantartások végrehajtása,
- elvégzett tevékenységek dokumentációja,
- részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában.

Követelmények
Elvárások:
- Szakirányú szakmunkás vagy középfokú végzettség,
- gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat,
- több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása,
- jó problémamegoldó képesség,
- rugalmasság,
- nyitottság.

Előnyt képez:
- Középfokú angol vagy német nyelvtudás,
- PLC programozási ismeretek.

Amit a cég kínál:
- Önálló, felelősségteljes munkakör,
- előrelépétsi lehetőség,
- jó munkahelyi légkör,
- versenyképes jövedelem.