www.cvonline.hu

Villanyszerelő karbantartó

  • A hirdetés 1003 napja lejárt

 A Wienerberger zRt., Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termelővállalata

Villanyszerelő karbantartót

 keres a Budapest III. kerület Solymárvölgyben található téglagyárába.

Feladatok

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése
  • Elektromos hibák felderítése és elhárítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja
  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások

  • Elektrotechnika szakmacsoportba sorolt szakmunkás v. magasabb, középfokú szakirányú (elektromos) végzettség
  • Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nyitottság
  • Rugalmasság

Előnyt jelent

középfokú angol- vagy német nyelvtudás

PLC programozási ismeretek

Ajánlatunk:

A leendő munkatárs számára önálló, felelősségteljes munkakört, előlépési lehetőséget, jó munkahelyi légkört és versenyképes jövedelmet kínálunk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát tartalmazó pályázatát „Solymár villanyszerelő” megnevezéssel és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő