www.cvonline.hu

villanyszerelő karbantartó

  • A hirdetés 1001 napja lejárt

Villanyszerelő, karbantartó

szakmunka

Budapest és vonzáskörzete

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • Vállalkozásunk által üzemeltetett irodaépületek villanyszerelői, javítási, karbantartási feladatok, gépészeti rendszerek napi rendszerességgel történő ellenőrzése, üzemeltetése, karbantartása, szükség esetén javítása.
  • Fűtő- és hűtőberendezések, klíma- és szellőző berendezések, melegvíz-szolgáltató berendezések eseti javítása
  • Fejlesztési, módosítási javaslatok előkészítése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Villanyszerelő szakmunkás végzettség
  • 3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat; irodaház, bevásárlóközpont vagy szálloda üzemeltetésében
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Készenlét vállalása
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

Előnyt jelent:

  • Érintésvédelmi, szabványossági, villámvédelmi felülvizsgálói képesítések
  • Klímaszerelő, épületgépész végzettség
  • Szakirányú középfokú (technikus) végzettség

Munkavégzés helye:

Munkaidő:

heti 40 óra (hétfőtől péntekig)

Munkaviszony időtartama:

határozatlan idejű

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Biztos vállalati háttér
  • Versenyképes bérezés

Jelentkezéskor hivatkozzanak „Villanyszerelő” jeligére.

Helyek Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő