www.cvonline.hu

Villanyszerelő-karbantartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 802405

Gázipari berendezések gyártásában piacvezető partnercégünk bővülő csapatának erősítéséhez keresünk munkatársat a következő pozícióba

Feladatok:
  • Üzemzavar elhárítása az elektromos/elektronikus berendezéseknél
  • Tervezett karbantartási munkák elvégzése
  • A berendezések műszaki megbízhatóságának folyamatos javítása
  • Javítások és karbantartási tevékenységek
  • Gépgyártás-technikai, szerelési, karbantartási és felülvizsgálati munkálatok elvégzése
  • Közreműködés az elosztástechnikai megoldások át- és újrakonfigurálásánál
Elvárások:
  • Üzemi villamossági szerelő/villanyszerelő/mechatronikai szerelő végzettség
  • Többéves szakmai tapasztalat, gyártási területen
  • Csapatszellem
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség, szervezőkészség
  • Vezetői ismeret előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • biztos munkahely egy nemzetközi viszonylatban tevékenykedő cégnél
  • felelősségteljes feladatok, sokoldalú munkavégzési terület
  • bérezés a képzettség és a tapasztalat szerint, megegyezés alapján
Munkavégzés helye:
  • Nagykanizsa
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a tárgy mezőben a pozíció megjelölésével, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.