www.cvonline.hu

Villanyszerelő karbantartó

  • A hirdetés 470 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb építőanyag-ipari termékek gyártásával foglalkozó Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártósori gépek beállítása és működtetése
  • Elektromos hibák felderítése és elhárítása
  • Tervezett és ad-hoc karbantartások végrehajtása
  • Elvégzett tevékenységek dokumentációja
  • Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása
  • Jó kommunikációs képesség
  • Jó problémamegoldó készség
  • Rugalmasság

Előny:

  • Középfokú angol- vagy német nyelvtudás
  • PLC ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Jó munkahelyi légkör
  • Előrelépési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, biztos háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, III. kerület, Solymárvölgy

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével- a E-mail cím megjelenítése">E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés