www.cvonline.hu
Villanyszerelő karbantartó (Referenciaszám: PJ4379)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1028013
lejárt

Budapest III. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő karbantartó

Feladatok:
- Gyártósori gépek beállítsáa és működtetése
- Elektromos hibák felderítése és elhárítása
- Tervezett és ad- hoc karbantartások végrehajtása
- Elvégzett tevékenységek dokumentációja
- Részvétel a termelési folyamatok optimalizálásában

Elvárások:
- Elektrotechnika szakamcsoportba sorolt szakmunkás vagy magasabb, középfokú szakirányú (elektromos) végzettség
- Gyártásban, hasonló területen szerzett tapasztalat
- Több műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

Munkavégzés helye:
- Budapest, III. kerület

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális, mégis családias munkakörnyezet
- Korrekt feltételek, juttatási csomag (cafetéria, mozgóbér)

Kérjük magyar nyelvű önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva küldje el Mituk Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest, Budapest