www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ, KARBANTARTÓ (5937)

  • A hirdetés 964 napja lejárt

Feladatok:
-karbantartási munkák elvégzése
-termelőeszközök javítása

Elvárások:
-középfokú villamos vagy elektroműszerész végzettség
-középfokú műszaki végzettség
-önálló munkavégzés
-hasonló területen szerzett tapasztalat
-terhelhetőség
-3 műszakos munkarendben történő munkavégzés vállalása

Fizetés:
Megegyezés szerint.

Megbízónk profilja:
•Megbízónk 100%-ban német tulajdonú dinamikusan fejlődő autóipari beszállító cég.

Munkavégzés helye:
•Dunakiliti

Önéletrajzokat:
Link megjelenítése e-mail címre
•vagy a 9200 Mosonmagyaróvár, Erkel u. 14. postai címre várunk
•Ügyfélszolgálat hétfőtől péntekig 8-16 óráig
•www.pannonwork.hu