www.cvonline.hu

Villanyszerelő / Kapcsolószekrény építő - Németország

Munkavégzés helye: Magyarország
Külföld

HU

Munkavégzés helye: Németország

Munkakezdés ideje: azonnal

Több német partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba több helyre

Kapcsolószekrény építőket, villanyszerelőket

Az Ön feladata:

– kapcsolószekrények és vezérlések kábelezése, felépítése

– kábelek és vezetékek méretre vágása

– elosztók, kapcsolók bekötése

– perifériás készülékek összeszerelése, üzembe helyezése

– elektromos karbantartás

Amit Öntől várunk:

– kommunikációs szintű német nyelvtudás

– szakmai tapasztalat

– kapcsolásirajzok olvasása

– villanyszerelő végzettség

– saját autó (bejáráshoz)

Amit nyújtunk:

– hosszútávú munkalehetőség

– német munkaszerződés (biztosítás, bejelentés)

– fizetés: nettó 1500-2000 euró / hó (adóbesorolástól függően)

– munkáltató által biztosított szállás (320-450 euró / hó)

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Várjuk jelentkezését fényképes német nyelvű szakmai önéletrajzával!

Egyéb hasonló állások Önnek
Felszolgáló

Crew Agency Kft.

Felszolgálókat keresünk óceánjáró luxushajókra...
Külföld

Villanyszerelő - Németország (Referenciaszám: CSV-1681)

Man at Work Kft.

Feladatok: Elektromos hálózatok felújítása, el...
Deutschland, Külföld

Szakács

Áprilisban is interjú, 5*-os óceánjáró hajókra!...
Külföld