www.cvonline.hu

Villanyszerelő - INTS/6/45

  • A hirdetés 608 napja lejárt

Biztos, hosszú távú munkalehetőség Németországban! Megbízható németországi partnercégünkhöz keresünk bejelentett, teljes munkaidős munkavégzésre németül beszélő munkatársakat az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő - INTS/14/8

Munkavégzés helye:

Németország (országszerte)

Főbb feladatok

  • Új épületek esetén tervek szerinti kivitelezés
  • Felmerülő villanyszerelési feladatok teljes körű elvégzése
  • Karbantartás, felülvizsgálat

Az álláshoz kapcsolódó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Min. 4-5 év tapasztalat a szakmában
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Alap kommunikációs szintű német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés (Nettó 1400 -1450 Euró/hó) + műszakpótlék
  • Szállás biztosított

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érvényes jogosítvány és saját gépjármű

Amennyiben érdeklődik a lehetőség iránt, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése email címre vagy keressen minket elérhetőségeinken.