www.cvonline.hu

Villanyszerelő - hálózati szerelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1097950

Áramszolgáltatással foglalkozó partnercégünk több Komárom-Esztergom megyei telephelyére munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Fogyasztási mérőhely és csatlakozó felülvizsgálat
  • Mérőhelyi munkák ellátása
  • Feszültség-mentesítések elvégzése
  • Közép feszültségű és kis feszültségű hálózatok karbantartása
  • Egyedi és csoportos hibaelhárítás
  • Kis feszültség alatti munkavégzés
  • Készenléti ügyelet

Elvárások:
  • Szakmunkásképző + szakmai szaktanfolyamok (műszaki-erősáramú villamos)
  • Legalább 1 év szakmai tapasztalat
  • Alapszintű WINDOWS és MS Office használat, elektronikus levelezés, egyes SAP modulok használata

Juttatások:
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munka
  • Egyedülálló javadalmazási csomag
  • Utazási költségtérítés
  • Motivációs juttatás
  • Feladattól függően céges autó

Előnyök:
  • Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam,
  • KIF FAM, Önálló hálózatkezelő vagy villamoshálózat és alállomás üzemeltető tanfolyam, FSMS szerelői kliens kezelői ismeretek, F1 feljogosítás
  • B kategóriás jogosítvány

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése