www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Győr (Referenciaszám: OE-1203)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.01.
Hirdetés azonosító: 933495

 Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Feladatok:

  • Villanyszerelői feladatok ellátása

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali munkába állási lehetőség
  • Teljes munkaidős munkaviszony
  • Versenyképes bérezés
  • Stabil háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. fémiparban tevékenykedő partnercége számára keres villanyszerelő pozícióra munkavállalókat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a kivalasztaE-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet a 36 20 331 18 01-es telefonszámon, vagy személyesen Győrben a Corvin utca 12-es szám alatt.

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Győr
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő