www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Gyöngyöshalász

  • Company_icon Glamour House Clean Kft.
  • Location_icon Gyöngyöshalász, Heves
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 20 napja lett aktiválva

Glamour House Clean Kft
Épületüzemeltetés

Villanyszerelő

Főbb Feladatok:

  • Épület villamossági szerelés
  • Dokumentálás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villanyszerelői szakirányú végzettség
  • Kötésirajz olvasása, értelmezése
  • Gyors és precíz (hatékony) munkavégzés

Amit Kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bérezés: nettó 264.000 Ft-tól ( nettó 1.200 ft/óra)
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig napi 10 óra
  • Útiköltség hozzájárulás

Munkavégzés helye: Gyöngyöshalász

Munkarend: 1 műszakos munkarend

Jelentkezni lehet: Fényképes, szakmai önéletrajzzal, a Jelentkezés gombra kattintva, vagy telefonon a 0670-420-5435 telefonszámon.

Helyek Gyöngyöshalász
Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű