www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Felülvizsgáló

  • A hirdetés 516 napja lejárt

Villanyszerelő - Felülvizsgálói Állás

Dinamikusan fejlődő Ampervadász Kft. agilis csapatába dolgozni szerető és akaró kollégákat keresünk!

Amennyiben önnek számít:

Az emberközpontú munkahely, ahol nem csak egy a sok közül.

Ahol figyelembe veszik képességeit.

Ahol teljesítményét béren felül jutalmazzák.

Ne habozzon, Önt keressük!

Jó kollegiális légkörben, kidolgozott támogató rendszerrel 15 éve végezzük tevékenységünket.

Folyamatos belső, és külső képzések, tréningek, oktatásokkal készítjük fel munkatársainkat, hogy a piac meghatározó szereplői között foglaljuk helyet folyamatosan a felülvizsgálói szakmában.

  • Munkavégzés helye: Magyarország közigazgatási határain belül, de többségében Budapesten.
  • Feladatok: Érintésvédelmi, villámvédelmi, tűzvédelmi felülvizsgálatok elvégzése. Javítási munkákban aktív részvétel.
  • Kiemelt bérezés, és juttatások.
  • Munkaidő: Normál 8 órás munkarend.
  • Feltételek: Villanyszerelő vagy erősáramú végzettség.
  • Elvárások: Saját, megbízható gépjármű.  Mindenkori kulturált megjelenés. Internet, mail, Excel ismerete.
  • Juttatások: Munkával összefüggő üzemanyag költségtérítés, telefon használat, prémium.
  • Előnyben: Érintésvédelmi, Szabványossági, RB, Villámvédelmi felülvizsgálói képesítéssel rendelkezők.
  • Jelentkezni csak mailben. Az alábbi e-mail címre várjuk – lehetőleg fényképes – Word formátumú önéletrajzokat. A beküldött önéletrajz file neve "önéletrajz x y.doc" legyen, pl:”önéletrajz mester elek.doc”.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő