www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Felülvizsgáló

  • Company_icon Ampervadász Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 23 napja lett aktiválva

Állás

Dinamikusan fejlődő Ampervadász Kft. agilis csapatába kollégákat keresünk!
Az emberközpontú munkahely, ahol nem csak egy a sok közül.
Ahol figyelembe veszik képességeit.
Ahol teljesítményét béren felül jutalmazzák.

Ne habozzon, Önt keressük!

Jó kollegiális légkörben, kidolgozott támogató rendszerrel 15 éve végezzük tevékenységünket.
Folyamatos belső, és külső képzések, tréningek, oktatásokkal készítjük fel munkatársainkat, hogy a piac meghatározó szereplői között foglaljuk helyet folyamatosan a felülvizsgálói szakmában.

Munkavégzés helye: Magyarország közigazgatási határain belül, de többségében Budapesten.

Feladatok:

  • Érintésvédelmi-, villámvédelmi-, tűzvédelmi felülvizsgálatok elvégzése.
  • Javítási munkákban aktív részvétel

Kiemelt bérezés, és juttatások.

Munkaidő: Normál 8 órás munkarend.

Feltételek:

  • Villanyszerelő vagy erősáramú végzettség
  • legalább egy felülvizsgálói képesítés
  • B kategóriás jogosítvány

Elvárások:

  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Internet, mail, Excel ismerete
  • Lehetőleg budapesti tartózkodási hely
  • Ügyfélorientált magatartás

Amit nyújtunk:

  • céges autó használat
  • telefon használat
  • kiváló munkaeszközök használata
  • prémium
  • fizetett támogatott tanulási lehetőség

Előnyben: Érintésvédelmi, Szabványossági, RB, Villámvédelmi felülvizsgálói képesítéssel rendelkezők.
Jelentkezést a letni e-mail címre várjuk – lehetőleg fényképes – Word formátumú önéletrajzokat. A beküldött önéletrajz file neve "önéletrajz x y.doc" legyen, pl:”önéletrajz mester elek.doc”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű