Villanyszerelő (épületvillamosság szerelés) - München, Németország

  • A hirdetés 6 napja lejárt

Németországba, München környékére keresünk német nyelvtudással és szakirányú végzettséggel rendelkező

Villanyszerelőket

épületvillamosság szerelésre.

Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony!

Feladatok:

  • Teljes körű épületvillamossági munkák elvégzése
  • Kábelcsatornák kiépítése, kábelek behúzása, elosztók és fogyasztók bekötése

Elvárások:

  • Legalább erős alapszintű német nyelvtudás (A2)
  • Szakirányú végzettség
  • Rajzismeret
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Németországban bejelentett munkaviszony
  • Igényes szállás a munkahely közelében
  • Bruttó 13-14 Euró/óra + távolléti díj (Auslöse)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos kapcsolattartás német-magyar tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Német nyelvű, fényképes önéletrajz (Europass)
  • Szakmai bizonyítvány másolata

Jelentkezési anyagát a lenti e-mail címre várjuk.

Kapcsolat:
Munkanapokon 09:00 és 17:00 óra között készséggel állunk rendelkezésére a következő telefonszámokon: +36 72 953 199 vagy +36 30 237 93 85.

Magán-munkaközvetítői nyilvántartási számunk: 4219-1/2011-5400, Adószámunk: 23365056-2-02

Helyek Németország
Külföld
Bács-Kiskun
Baranya
Békés
Budapest
Csongrád
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Nógrád
Pest
Somogy
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Tolna
Vas
Veszprém
Zala
Fejér
Kategória Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka