www.cvonline.hu

Villanyszerelő / épületgépész háztechnikus

  • A hirdetés 419 napja lejárt

Gyakorlattal rendelkező

villanyszerelő és / vagy épületgépész kollégát

keresünk háztechnikusi

munkakörbe

Elvárások:

  • Villanyszerelő és/vagy épületgépész szakmunkás vagy technikusi végzettség
  • Ingatlanüzemeltetésben szerzett több éves tapasztalat
  • Számítógép kezelői és irodai alkalmazások ismerete (word, excel)
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Megbízható, alapos, munkabíró személyiség

Amit nyújtunk:

  • versenyképes jövedelem + cafetéria
  • bejelentett 8 órás fix állás, rendezett munkaviszony
  • kulturált munkahelyi körülmények
  • Bruttó 200.000,- Ft fizetés

Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete

Ha hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje fényképes pályázati anyagát az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő