Villanyszerelő / energiai és épület technikai csoportvezető (Németország) (INTS/5/23)

  • A hirdetés 679 napja lejárt

Uffenheimba (Bajorországba) keresünk energia- és épülettechnikai cég számára csoportvezetőt.

Feladatok:

  • Villanyszerelő csapat vezetése (maximum 5 fő)
  • Felújítási és modernizációs munkák elvégzése
  • Elektrotechnikai szolgáltatások az építési tervekhez
  • Vevői rendelések önálló feldolgozása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Befejezett elektrotechnikai végzettség
  • B kategóriás hivatalos, érvényes vezetői engedély
  • Erős középfokú német nyelvtudás
  • Csoportvezetési tapasztalat
  • Ügyfélorientált gondolkodás

Előny:

  • C kategóriás hivatalos, érvényes vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Bejelentett németországi munkaviszony
  • Továbbképzési lehetőség
  • Segítség: a lakáskeresésben és egyéb munkához szükséges hivatalos dokumentumok beszerzésében

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Energetika / Villamosság
Külföldi munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német