www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Dél-Németország

  • A hirdetés 262 napja lejárt

A Work-Invest Kft. 2011 óta foglalkozik nemzetközi munkaerő-közvetítéssel. Cégünk
Magyarországon, Németországban, Ausztriában és Svájcban kínál vonzó állásokat német
nyelvtudással rendelkező mérnökök és szakmunkások számára. Pályázóinknak segítséget nyújtunk
utazási és lakhatási kérdésekben, valamint a foglalkoztatás teljes ideje alatt rendelkezésükre állunk a
felmerülő adminisztratív ügyek intézésében is. Közvetítési szolgáltatásunk az álláskeresők részére
INGYENES, és az is marad!

Jelenlegi állásajánlatunkról:

Villanyszerelő munkatársakat

keresünk Freiburg környéki munkavégzésre. Kezdés azonnal vagy
megegyezés szerint lehetséges. Egész éves munkavégzés!

Feladatok:

  • Vésés és réselés
  • Kábelcsatornák kiépítése
  • Csövek lefektetése
  • Kábelhúzás és vezetékezés
  • Elosztók és fogyasztók bekötése

Elvárások:

  • Legalább alapszintű német nyelvtudás
  • Villanyszerelő végzettség
  • Kapcsolási rajzok alapos ismerete
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Fizikai terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Bejelentett teljes munkaviszony leinformált német munkaadónál
  • Igényes szállás a munkahely közelében
  • Egész éves munkavégzés
  • Vonzó bérezés: bruttó 13 Euró/óra + munkanaponként akár 44 Euró „Auslöse”
  • Jó munkavégzés esetén véglegesített munkaszerződés
  • Személyes kapcsolattartás német-magyar tanácsadóinkkal

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Német nyelvű önéletrajz fényképpel (Europass)
  • Végzettséget igazoló bizonyítvány másolata

Amennyiben felkeltettük érdeklődését és megfelel az elvárásainknak, örömmel várjuk jelentkezését a
következő e-mail címünkre.