www.cvonline.hu

Villanyszerelő Budapest

  • A hirdetés 22 napja lejárt

Szeretne egy biztos helyen, hosszú távon dolgozni? Szeretne béren kívüli juttatásokat, kedvezményes sportolási lehetőséget kapni? Dolgozna olyan helyen, ahol megbecsülik a mindennapi munkáját?

Ha a válasza három igen akkor jelentkezzen partnercégünkhöz az alábbi pozícióba:

Villanyszerelő

Megváltozatott munka képességűek, nyugdíjasok, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatárs feladatai:

  • Üzemzavarok esetén szükséges kapcsolási műveletek elvégzése
  • Műszerek, védelmi berendezések, fogyasztásmérők leolvasása, naplózása
  • Üzemviteli utasítások végrehajtása

Elvárások:

  • Villanyszerelő végzettség
  • Villanyszerelési, elektronikai területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit mi nyújtunk:

  • Szabadon választható béren kívüli juttatások
  • 40 % - 50 % -os műszakpótlék
  • Mávra, Volánra, egyéb elővárosi járatra 86 %-os utazási költség támogatás
  • Ingyenes egészségügyi szűrések
  • Dolgozói kedvezmények

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület
  • Műszakrend: folyamatos munkarend
  • Munkakezdés előtti személyes körbevezetés a gyárban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20 211 33 13-ss telefonszámon érdeklődhet.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014