www.cvonline.hu

Villanyszerelő (Budapest)

  • A hirdetés 622 napja lejárt

A „HÁDA-1” Kft.

Magyarország piacvezető használtruha feldolgozó és értékesítő vállalata, mely több, mint 70 üzletet működtet országszerte,

munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Villanyszerelés munkák elvégzése üzletnyitások, üzletfelújítások során
  • Karbantartási feladatok villanyszerelési területen a meglévő üzletekben, telephelyeken

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Villanyszerelésben szerzett munkatapasztalat
  • Rugalmas hozzáállás
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, megbízhatóság

Előny:

  • Gyengeáramhoz, erősáramhoz való hozzáértés
  • Klímakarbantartásban szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő, bejelentett állás
  • Hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ:

  • A munkakezdés, és befejezés helyszíne Budapest XV. kerületében van
  • Munkavégzés Budapesten és környékén, Dél- és Nyugat-Magyarország területén elhelyezkedő üzletekben történik
  • A munkavégzéshez vállalati gépkocsit és a szükséges szerszámokat biztosítjuk.
  • A foglalkoztatás 4 havi órakeretben történik

Munkavégzés helye:

  • Budapest XV. ker., Károlyi S. u.

Önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő