www.cvonline.hu

Villanyszerelő, Beüzemelő

  • A hirdetés 635 napja lejárt

Elektromos kivitelező vállalkozás keres villanyszerelő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Épületvillamossági és gépészeti automatika hálózatok, elosztók  szerelése ,bekötése, átalakítása
  • Helyszíni telepítési, bekötési, beüzemelési munkák önálló elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, tiszta, pontos munkavégzés
  • Kulturált megjelenés, kreatív hozzáállás, megfelelő kommunikációs képesség a munkatársakkal, társkivitelezőkkel és megrendelőkkel történő kapcsolattartáshoz

Előny:

  • Idegen nyelv ismerete
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívásokkal teli feladatkör
  • Gyors elhelyezkedési és hosszabb távon előrelépési és lehetőség

Munkavégzés helye:

  • A munkavégzés helye Budapesten és Magyarország területén

Ha szívesen dolgozna megbecsült munkatársunkként, akkor küldje el fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Építés / Ingatlan
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő