www.cvonline.hu

Villanyszerelő Balatonföldvár (Ref.:712)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 822330
lejárt

Multinacionális Partnercégünkhöz keresünk munkatársat Balatonföldvárra!

A leendő munkatárs legfontosabb feladatai:

  • Karbantartási, üzemeltetési és üzemzavar elhárítási feladatok ellátása

  • Feszültség alatti munkavégzés

  • Műszaki tanácsadás, ellenőrzés

A munkakör betöltéséhez szükséges tapasztalatok és képességek:

  • Eősáramú villanyszerelő szakmunkás bizonyítvány

  • Legalább egy év szakmai tapasztalat

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • B kategóriás jogosítvány

  • Balatonföldvár és 20 km-es körzetében lévő lakhely

A Megbízónk által nyújtott feltételek:

  • Kiemelt bérezés és juttatási csomag

  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrierépítés

  • Bejárási támogatás

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel önéletrajzát, vagy küldje el pályázatát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu