www.cvonline.hu

Villanyszerelő - Ausztria Tirol

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 1014675

Osztrák partnercégünk megbízásából munkatársakat keresünk a következő pozícióra: Kedvezményes szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel
Feladatok:

  • Gépek és berendezések karbantartása
  • Gépek és berendezések átépítése, átalakítása
  • Hibakeresés az automata berendezésekben

Elvárások:
  • Befejezett tanulmányok elektrotechnikai területen
  • Tapasztalat PLC programozásban (S7/S5)
  • Kommunikációképes német nyelvtudás (amit kollégáink tesztelnek)
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Rugalmasság, terhelhetőség és felelősségtudat

Juttatások:
  • Kedvezményes szállás biztosított
  • Minimum kb havi nettó 2300 euró
  • Munkaruházat biztosítása
  • Munkavégzés helye:Ausztria- Tirol

Előnyök:
  • Pneumatikai/hidraulikai illetve SAP tapasztalat előnyt jelentenek
  • B-kategóriás jogosítvány és saját autó

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, Illés Nikolettet a következő telefonszámon: +36 70 665 5741 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld