www.cvonline.hu

Villanyszerelő Augsburgban

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

villanyszerelőket

Az Ön feladatai:

  • egyénileg villanyszerelési munkák
  • kapcsolószekrény építés
  • kapcsolószekrény kábelezés
  • tervrajzok alapján történő munkavégzés

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)
  • szakmai tapasztalat (a végzettsége is villanyszerelő)
  • saját autó

Ajánlatunk:

  • bérezés: 1500 euró nettó / hónap, a szállást a munkáltató biztosítja, és fizeti
  • 172 munkaóra/hó
  • német munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szivesen dolgozna külföldön az emlitett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!