www.cvonline.hu

Villanyszerelő Augsburgban

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

villanyszerelőket

Az Ön feladatai
– egyénileg villanyszerelési munkák
– kapcsolószekrény építés
– kapcsolószekrény kábelezés
– tervrajzok alapján történő munkavégzés

Amit Öntől várunk:
– Kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)
– Szakmai tapasztalat (a végzettsége is villanyszerelő)
– Saját autó

Ajánlatunk:
– bérezés: 1500 euró nettó / hónap, a szállást a munkáltató biztosítja, és fizeti
– 172 munkaóra/hó
– német munkaszerződés
– német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szivesen dolgozna külföldön az emlitett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben: E-mail cím megjelenítése
Telefonszám: + 36 70 883 53 22
Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!