www.cvonline.hu

VILLANYSZERELŐ (6327)

  • A hirdetés 1043 napja lejárt

Épületfenntartással és –üzemeltetéssel foglalkozó Partnerünk részére keresünk 1 fő munkavállalót
VILLANYSZERELŐ pozícióba.

Elvárások:
•szakmunkás (villanyszerelő, elektrotechnikai műszerész) végzettség
•minimum 2 év szakmai tapasztalat
•kapcsolási rajz ismerete
•precíz, önálló munkavégzés
•megbízhatóság, terhelhetőség,

Előny:
•technikusi végzettség vagy érettségi
•robbanásbiztos berendelés-kezelői végzettség
•karbantartói tapasztalat

Feladatok:
•épületvillamosság rendszeres karbantartása és ennek adminisztrálása
•hibaelhárítás, alkatrészek cseréje
•berendezések rendelkezésre állásának biztosítása

Munkavégzés:
•12 órás műszak, megszakítás nélküli munkarend
•kezdés: azonnal

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria

Munkavégzés helye:
•Győr

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0209 telefonszámon, Kiss Renátánál lehet.