www.cvonline.hu

Villanyszerelő – karbantartó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az RB a világ egyik leggyorsabban növekedő vezető vállalata a háztartási tisztítószer, egészség megőrzés és higiéniai szer gyártásában.
Termékeink milliók otthonában megtalálhatók világszerte. Globális fogyasztóorientált vállalatunk 46 gyártóegységgel rendelkezik.  Az öt kon-tinens 60 országában jelen lévő kereskedelmi központokon keresztül 180 országban végzünk értékesítési tevékenységet, közel 28 000 munkavállalóval.
A magyarországi irodánkat 1991-ben nyitottuk Budapesten. Tatabányai egységünk 1996-tól működik, mely mára közel 900 főt foglalkoztat.

Jelenleg a tatabányai gyárunkba az alábbi pozícióba várunk munkatársat:

(szakos)

Főbb feladatok:

  • Termelési eszközök villamos-, és mechanikai állapotának megfelelő szinten tartása, módosítása
  • Az ágazati szabványok előírásainak betartása
  • Termelőgépek és kiszolgáló berendezések villamos és mechanikai karbantartási feladatainak ellátása,  hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása és a berendezések fejlesztése
  • Karbantartási terv készítésének segítése és folyamatos nyomon követése, megelőző karbantartó intézkedések végrehajtása
  • Karbantartási tervben szereplő feladatok elvégzése, karbantartási dokumentációk vezetése
  • Mérnökség műszaki támogatása

Elvárások:

  • Villamos végzettség, tapasztalat feltétel
  • Alapszintű számítógépes ismeretek
  • Pneumatikus gyakorlati ismeretek
  • 12 órás munkarend vállalása
  • Terhelhetőség és alkalmazkodó készség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Nagyfokú rugalmasság
  • Angol nyelv ismerete előny

Amit biztosítunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria
  • Kedvezményes termékvásárlási lehetőség
  • Céges busz a környező településekről
  • Munkaruha

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Reckitt Benckiser Tatabánya Kft.
2800 Tatabánya, Fatelepi u. 15.

Tel: +36 34 513 770

Munkavégzés helye Tatabánya
Kategória Energetika / Villamosság, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Tatabánya