www.cvonline.hu

Villanyszerelő – fizetett és szervezett szállással

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Hirdetési referenciaszám: SILV01

Munkavégzés helye: Ulm, Stuttgart, München, Erlangen

Munkakezdés: azonnal

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba :

villanyszerelőket

Az Ön feladatai:

  • egyénileg, vagy 2 fős csapatban villanyszerelési munkák
  • elektromos berendezések kivitelezése
  • világító berendezések üzembe helyezése
  • régi elemek, berendezések, kébelek cseréje
  • különféle építkezési projekteken való munka: iskola, egyetem, bevásárlóközpont

 Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződés adás előtt)
  • szakmai tapasztalat (előny ha a végzettsége is villanyszerelő)
  • saját autó

Ajánlatunk:

  • Bérezés:
    • 11,00 euró bruttó + 45,00 euró kiegészítő pénz (Auslöse) naponta – szállás (munkáltató szervezi, munkavállaló fizeti)
      VAGY
    • 11,00 euró bruttó +15,00 euró kiegészítő pénz (Auslöse) naponta + a cég szervezi és fizeti a szállást
  • túlórázási lehetőség
  • munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szivesen dolgozna külföldön az emlitett kondíciókkal?

Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!

Jelentkezzen még ma weboldalunkon különféle pozíciókra!