www.cvonline.hu

Villany- és napelemszerelő

  • A hirdetés 473 napja lejárt

A PV Napenergia keresi kivitelezési csapatába illő leendő

kollégáját az alábbi feladatokra.

Feladatok:

  • Napelemes rendszerek kulcsrakész szerelése, telepítése (közintézmények, csarnokok, telephelyek, irodaházak, magánszemélyek)
  • Kisfeszültségű, fogyasztói tulajdonú, belső hálózatszerelés
  • Felmérések, műszaki átadások lebonyolítása
  • Hibajavítások, szoftverfrissítések elvégzése
  • Műszaki bejárások a megrendelőkkel
  • Munkaterület, és kivitelező csapat irányítása
  • Kivitelezési dokumentáció kezelése
  • Anyagbeszerzés, anyagmozgatás, raktárkészlet vezetése
  • Munkavédelmi, környezetvédelmi, tűzvédelmi és vagyonvédelmi előírások betartása és betartatása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségtudatosság
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Ügyfélorientált magatartás
  • Proaktív munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • Regisztrált villanyszerelői jogosultság
  • ÉV szabványossági felülvizsgálói képesítés
  • Napelem szerelésben szerzett tapasztalat
  • Tetőfedő szakképzettség

Amit kínálunk:

  • Regionális viszonylatban korrekt munkabér
  • Arányos bérfejlődés lehetősége
  • Túlóra pótlék
  • Szakmai környezet és irányítás
  • Szervezeten belüli előrelépés lehetősége

Munkavégzés helye: Miskolc és környéke

Kizáró ok: tériszony

Várunk szeretettel, ha számodra is fontos a becsületes munka, ha hiszel abban, hogy munkáddal Te is hozzájárulsz egy környezetbarát tiszta jövő megteremtéséhez.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő