www.cvonline.hu

Villany- és gázóra leolvasó - Tatabánya

  • A hirdetés 727 napja lejárt

Leendő munkatársunk feladatai:

  • villamos- és gázfogyasztásmérők leolvasása
  • a leolvasott adatok rögzítése kézi adatrögzítővel
  • mérők ellenőrzése, felülvizsgálata
  • leolvasási adatok napi feladása, terv szerinti letöltése
  • ügyfélcserével járó ellenőrzések elvégzése

Jelentkezőkkel szembeni elvárásaink:

  • középfokú vagy szakmunkás végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • saját gépjármű

Amit nyújtani tudunk:

  • stabil vállalati háttér
  • biztos kereseti lehetőség

Egyéb:

  • munkavégzés helye: Tatabánya és környéke

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. A tárgyba írja bele: "Villany-és gázóra leolvasó".

A munka további részleteivel kapcsolatban a +36 20/298-7338 telefonszámon érdeklődhet!

Helyek Tatabánya
Kategória Energetika / Villamosság
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő