www.cvonline.hu
Villamossági szerelő
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2016.01.04.
Hirdetés azonosító: 1001844
lejárt

Elektrotechnikai termékek gyártásával foglalkozó nagyvállalat csepeli telephelyére munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Szerelési folyamatokban való részvétel:

  • Transzformátorok gyártásközi (belső) szerelése,
  • Transzformátorok alkatrészeinek összeszerelése,
  • Végszerelés előkészítése,
  • Transzformátorok végleges összeállítása (végszerelés),
  • Darukezelő jogosítvány megléte esetén a transzformátorok mozgatása.

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyenge/erősáramú berendezés-szerelő VAGY Villamosberendezés-szerelő VAGY autóvillamossági VAGY villanyszerelő végzettség,
  • Hasonló munkakörben / összeszerelésben szerzett tapasztalat,
  • Kapcsolási rajz ismerete.

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés,
  • Alapbéren felüli juttatások:

Teljesítményarányos bónuszrendszer,

Műszakpótlékok,

Cafeteria-csomag.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: XXI. kerület
  • Műszakrend: 3 műszak

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.