www.cvonline.hu

Villamossági szerelő – Dunakeszi (Referenciaszám: LK-1356)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.13.
Jelentkezési határidő: 2015.12.20.
Hirdetés azonosító: 987804

Feladatok:

  • Gyártógépek, berendezések folyamatos felügyelete, rendelkezésre állásuk biztosítása, a felmerülő hibák javítása
  • Termelőeszközök üzemzavarainak elhárítása, javítások elvégzése
  • Részvétel a tervszerű megelőző karbantartásokban

Elvárások:

  • Villamos gép- illetve szerelőipari munkatapasztalat
  • Szakirányú/villanyszerelő végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Munkaidő:

  • Munkaidő minden hétköznap 7:00-től 16:00-ig

A munkáltató ajánlata:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Dunakeszi

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunakeszi székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, bérigénye megjelölésével a budapestmunka@manatwork e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (villamossági szerelő) és a pozícióhoz tartozó LK-1356-os referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Régió Dunakeszi
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő