www.cvonline.hu

Villamossági szerelésvezető

  • A hirdetés 465 napja lejárt

Villamos-és építőipari cég keres kiemelten magas fizetéssel Villamossági szerelésvezető pozícióba munkatársat. Belföldi munkavégzés az ország egész területén, változatos és professzionális projektek.

Feladatok

  • Lakó-, kereskedelmi-, és kommunális épületek villamossági hálózat-kivitelezésének irányítása
  • Villamoshálózat tervezése, dokumentálása
  • Villamossági szerelő munkatársak irányítása

Elvárások

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, elvárt tapasztalat 2 év
  • Jó szakmai tudás, megfelelő rajzismeret
  • Erkölcsi bizonyítvány szükséges
  • Felsőfokú végzettség és jó számítógépes ismeret előnyt jelent

Amit megbízónk kínál

  • Kiemelten magas fizetés
  • Szerszám, munkaruha
  • 6 hó után egészségpénztári hozzájárulás
Helyek Baranya
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő