www.cvonline.hu

Villamossági műszaki vezető

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.12.09.

Közép- és Kelet-Európa legnagyobb víziszárnyas-keltetőjével rendelkező partnerünk részére keressük nyírgelsei üzemükbe új kollégájukat, Villamossági műszaki vezető pozícióba.
Megbízónk fő profilja a viziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk fő profilja a viziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása. Prémium minőségű termékeik jelentős része exportra kerülnek, fagyasztott termékeit világszerte a legnagyobb kereskedelmi láncok üzleteibe szállítja.

• A baromfifeldolgozó üzemben lévő villamossági
gépek, villamossági berendezések telepítésének,
karbantartásának irányítása, felmerülő műszaki
problémák megoldása
• Éves karbantartás tervezése, abban való aktív
részvétel
• A szakterületéhez tartozó személyi állomány
működésének koordinálása, ellenőrzése
• A tevékenységére vonatkozó jogszabályi előírások
alkalmazása, részvétel a hatósági eljárásokban
• Részvétel a pályázatok, szerződések előkészítésében
• Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

Elvárások / Requirements

• Villamosmérnök vagy villamossági technikusi
végzettség
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret
• Középfokú angol nyelvismeret
• B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi

Előnyt jelent:

• Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

• Versenyképes fizetés
• Gyors fejlődési lehetőség
• Változatos munkavégzés
• Felelősségteljes munkakör

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -