www.cvonline.hu

Villamossági karbantartó

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Az Eaton Corporation széleskörű termék- és szolgáltatáskörrel segíti vevőit épületek, repülőgépek, teher- és személygépjárművek, gépek és teljes vállalkozások energiagazdálkodásában úgy, hogy azok magasabb teljesítményt nyújtsanak kevesebb energia felhasználásával. Termékeink és az ezeket tervező és gyártó munkatársaink egy kiemelkedő vállalkozás részesei világszerte. Ha készen áll arra, hogy valami igazán jót hozzon létre és ehhez támogatást, elismerést kapjon, akkor az Eaton a megfelelő hely az Ön számára.Győri gyárunk egy nagyon jól teljesítő szervezet, amely számos értékes áramkörvédelmi terméket gyárt tapasztalt munkatársai segítségével.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

 Feladatok:

  • Tervszerű megelőző karbantartási feladatok ellátása, dokumentálása
  • Váratlan meghibásodások elhárítása
  • Termelési berendezések telepítésében, villamos bekötésében és üzembe helyezésében való aktív részvéte
  • Termelési berendezések fejlesztésében, módosításában való aktív részvétel
  • A fejlesztési munkákhoz szükséges villamossági anyagok, alkatrészek szükségleteinek meghatározása
  • A telephely területén található berendezések rendellenes működésének és biztonsági kockázatának felismerése és jelentés
  • A gépbeállító karbantartó, illetve az épület karbantartó munkájának segítése

Elvárások:

  • Ipari szakiskolai középfokú végzettség (pl. villanyszerelő, elektrotechnikus)
  • Karbantartásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Önállóság
  • Precizitás
  • Megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó készség
  • Jó együttműködő, csapatjátékos
  • Érdeklődési kör műszaki területtel kapcsolatban

 Előny:

  • PLC ismeret
  • Alapfokú Word, Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Multinacionális környezet
  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes jövedelem valamint béren kívüli juttatások
  • Kihívást jelentő feladatok

Jelentkezés módja: Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát Kónya Rita HR Generalista részére küldje el az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő