Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

VILLAMOSMÉRNÖK/FÉM SAJTOLÁS és MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI TERÜLET

IMPC Personnel Hungária Kft.-VILLAMOSMÉRNÖK/FÉM SAJTOLÁS és MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI TERÜLET
Hozzáadva 2012.07.19.
Hirdetés azonosító: 408660
lejárt

Móri Ipari Parkban lévő multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK/ FÉM SAJTOLÁS és MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI TERÜLET

FELADATOK
- Fém sajtolási és műanyag fröccsöntési műveletek optimalizálása, gyártási
  adatok elemzése
- gépbeállítási módszerek kidolgozása, dokumentálása
- folyamatközi selejtek napi szintű felügyelete és ellenintézkedések
  meghozatala
- Gépkarbantartások támogatása

ELVÁRÁSOK
- villamosmérnöki végzettség
- Nagyvállalati, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- automata gépek karbantartásában szerzett ismeretek
- pneumatikai, PLC vezérlések ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- albérleti támogatás
- versenyképes jövedelem
- stabil, hosszú távú munkahely
- multinacionális környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Mór

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a cv@impc.hu e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció  pontos megnevezését: Villamosmérnök/ fém sajtolás és műanyag fröccsöntési terület

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Pápay Miklós
E-mail: cv@impc.hu
Mobil: +36-30-277-0221
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: www.impc.hu

Munkavégzés helye:
Mór
Kategória
Műszaki / Mérnök, Termelés / Gyártás
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Fejér

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése