www.cvonline.hu

VILLAMOSMÉRNÖK/FÉM SAJTOLÁS és MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI TERÜLET

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 408660

Link megjelenítéseimages/editor/1304441826.jpg" border="0" />

Móri Ipari Parkban lévő multinacionális vállalat részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

VILLAMOSMÉRNÖK/ FÉM SAJTOLÁS és MŰANYAG FRÖCCSÖNTÉSI TERÜLET

FELADATOK
- Fém sajtolási és műanyag fröccsöntési műveletek optimalizálása, gyártási
  adatok elemzése
- gépbeállítási módszerek kidolgozása, dokumentálása
- folyamatközi selejtek napi szintű felügyelete és ellenintézkedések
  meghozatala
- Gépkarbantartások támogatása

ELVÁRÁSOK
- villamosmérnöki végzettség
- Nagyvállalati, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- automata gépek karbantartásában szerzett ismeretek
- pneumatikai, PLC vezérlések ismerete
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

AMIT A MEGBÍZÓNK NYÚJT
- albérleti támogatás
- versenyképes jövedelem
- stabil, hosszú távú munkahely
- multinacionális környezet

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Mór

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az e-mail tárgyában feltüntetni a pozíció  pontos megnevezését: Villamosmérnök/ fém sajtolás és műanyag fröccsöntési terület

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Pápay Miklós
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-277-0221
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-5000; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése