www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió:

Zala

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 996484
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal  nagykanizsai partnercégünk részére keresünk  munkatársat az ország minden területéről hosszú távra az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Az olajipari dízel-elektromos mélyfúró berendezés komplett elektromos és elektronikus rendszerének folyamatos üzemeltetése, hibafeltárása, javítása, karbantartása, felülvizsgálata, ezek dokumentálása,
  • A folyamatos üzemeléshez szükséges anyagok, alkatrészek meghatározása
  • Dízelmotoros áramfejlesztők (Caterpillar, MTU) 1400kW-ig
  • Szinkrongenerátorok (Caterpillar, Leroy Somer) 2100kVA-ig
  • Aszinkron motorok 400 és 600VAC max. 1200kW-ig
  • Egyenáramú motorok 750VDC (General Electric GE-752)
  • Erősáramú energiaelosztó rendszerek (ABB, Siemens, Schneider)
  • Váltakozó áramú hajtások 600VAC (Siemens Simovert Masterdrives, ABB ACS-800)
  • ABB DriveWindow szoftver
  • Siemens Drive Monitor szoftver
  • Egyenáramú hajtások (Siemens)
  • PLC rendszer és elemei (Siemens S7-300 család, WAGO PLC)
  • Profibus hálózat
  • Siemens Simatic STEP-7 rendszer
  • Hidromechanikus fúrási műszerek (Totco)
  • Elektronikus műszerek, érzékelők, távadók
  • Gyujtószikramentes hálózatok
  • Swaco Smart System
  • Kommunikációs rendszer (Gai-Tronics)
  • Robbanásvédett elektromos eszközök felülvizsgálata
  • Érintésvédelemi, villámvédelemi és tűzvédelmi szabványossági felülvizsgálat

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú erősáramú, vagy erősáramú automatika szak
  • Angol középfokű nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Olajipari tapasztalat

További információ, JELENTKEZÉS

Kategória
Mérnök / Műszaki