www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.29.
Hirdetés azonosító: 985272

Szénszál kutatásában, fejlesztésében, gyártásában és forgalmazásában világvezető partnerünk számára keresünk a Budapest közelében lévő Nyergesújfalura VILLAMOSMÉRNÖK munkatársat.

Feladatok:

- Részvétel meglévő berendezések fejlesztésében, új berendezések kidolgozásában,
- Beruházási projektekben való részvétel, beruházási projektek irányítása, valamint azokhoz szükséges tervezési feladatok elvégzése,
- Kivitelezési feladatok irányítása, kapcsolattartás a kivitelezőkkel,
- Új berendezések beüzemelésében aktív részvétel,
- Műszaki dokumentációk készítése.

Elvárások:

- Felsőfokú villamosmérnöki végzettség,
- Minimum 2-3 éves automatizálási területen szerzett gyakorlat,
- Kommunikációképes angol nyelvtudás,
- AutoCAD 2D, MS Office használata,
- Önálló- és csapatmunkára való képesség,
- Utazási hajlandóság (EU, Mexico, USA)

Előny:
- OMRON automatizálási eszközök ismerete
- SCADA ismeret

Amit kínálunk:

- Fiatalos csapat
- Fejlődési lehetőség
- Versenyképes juttatási csomag
- Innovatív környezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a