www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 545 napja lejárt

Munkakör, feladatok, elvárások:

 Ipari automatizálás területén működő kereskedelmi kft.

villamosmérnök

munkatársat

keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A cégről:

A Hegetronik Kft. német és japán multinacionális gyártók képviseletét, termékeik magyarországi forgalmazását látja el. Családi vállalkozás, tulajdonosai több évtizedes szakmai múlttal rendelkeznek. A kereskedelmi tevékenységen túl tervezői, tanácsadói szolgáltatást is nyújtanak vevőik számára.

Feladatok:

  • műszaki egyeztetés az ügyfeleinkkel, műszaki megoldások, árajánlatok kidolgozása
  • vevőprojektek koordinálása
  • munkával járó adminisztrációs feladatok ellátása
  • kapcsolattartás partnereinkkel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás, szóban és írásban
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Előny:

  • automatizálás területén szerzett gyakorlat
  • PLC programozási ismeret

Amit kínálunk:

  • stabil munkáltatói háttér
  • családias légkör
  • változatos szakmai munka
  • betanítás és továbbképzések hazai és külföldi tréningekkel

Munkavégzés helye:

  • Törökbálint

Fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő