www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 591 napja lejárt

A Stabil Produkt Kft. a német Stabil-Group vállalatcsoport tagjaként a 2000-es évek elején kezdte meg működését Magyarországon. A legmodernebb gyártási technológiákat meghonosítva, illetve saját fejlesztései révén mára, a cégcsoport többi szereplőjével együtt, a világ vezető autógyárainak beszállítójává vált. Töretlenül hiszünk abban, hogy az eddig elért sikereink alapja és a további fejlődés záloga is a folyamatos fejlődés és a kimagaslóan magas minőség. Dinamikus bővülő csapatunkba keresünk kvalifikált villamosmérnök munkatársakat.

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi analóg- és digitális áramkörök tervezése és fejlesztése
  • Elektromos gyártó- és teszt berendezések tervezése és fejlesztése
  • Gyári hatékonysági projektekben való aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Analitikus gondolkozás és nagyfokú önállóság
  • Megbízhatóság, terhelhetőség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirányú végzettség
  • Jártasság a LABVIEW- , valamint a robotprogramozásban
  • Képfeldolgozási ismeretek
  • 3-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes havi alapbér
  • Széleskörű Cafeteria és Bónusz rendszer
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • A munkatársak szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

A munkavégzés helye:

Pécel, 2119 Pesti út 78. (Közvetlen az M0 mellett)

A fényképes önéletrajzokat, a bérigény megjelölésével, email-ben várjuk. Az önéletrajzában kérjük mindenképpen térjen ki az eddigi munkahelyek feltüntetésén túl a megszerzett gyakorlati tapasztalatokra, a végzett tevékenység és az elért eredmények leírására is!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol