www.cvonline.hu

Villamosmérnök

Régió:

Hajdú-Bihar

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 969415
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából. Ha Ön szakterületének felkészült szakembere, érdeklik az újdonságok, akkor eredményes és motivált tagja lesz partnerünk debreceni csapatának.

Pályázatot írunk ki villamosmérnök pozíció betöltésére az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • villamosipari egységek, berendezések karbantartása, fejlesztése
  • közreműködés a rendszeres, folyamatos megelőző karbantartás megtervezésében és a belső elektromos karbantartási utasítások elkészítésében
  • elektromos meghibásodásokból adódó gépi állásidők elemzése, csökkentése
  • elektromos rajzok, dokumentációk, programok kezelése, nyilvántartása, archiválása
  • a szakterülethez kapcsolódó beszerzések kezdeményezése
  • tartalék alkatrészkészlet meghatározása, közreműködés a raktározási rend kialakításában
  • állapotvizsgálatok, nagyjavítások szükségességének meghatározása és a szükséges erőforrások definiálása
  • a vonatkozó minőségügyi dokumentumok (előírások, utasítások) követelményeinek betartása a saját területén
  • 9 - 10 fős csapat munkájának irányítása

Elvárások:

  • analitikus gondolkodás a problémák kreatív megoldásának érdekében
  • hibakeresési és diagnosztikai készség
  • műszaki rajz olvasási készség
  • elektromos rendszerekben való jártasság
  • jó kommunikációs készség
  • alkalmazkodókészség a munkaidő és a munkahely sajátosságaihoz
  • számítógépes ismeretek
  • folyékony, magabiztos angol nyelvtudás

Juttatások:

  •  szakmai fejlődési lehetőség
  •  átlagbéren felüli jövedelmezés

Jelentkezését angol nyelvű fényképes önéletrajz feltöltésével (pdf vagy doc formátumban), bruttó bérigény megjelölésével regisztrációt követően a Link megjelenítése weboldalon teheti meg.

Kategória
Mérnök / Műszaki