www.cvonline.hu

Villamosmérnök

  • A hirdetés 600 napja lejárt

 A Gordiusz 95 Zrt., villamosipari kivitelező és berendezés gyártó cég munkatársakat  keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Projektek levezénylése, koordinálása, felügyelete
  • Műszaki dokumentációk, műszaki rajzok készítése
  • Árajánlatok készítése
  • Megrendelői és alvállalkozói kapcsolattartás
  • Projektek pénzügyi tervezése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum 1-2 éves tapasztalat
  • Villamosmérnök végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.
  • FMV jogosultság
  • NÜJ szám, e-napló vezetési gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • harmonikus munkahelyi légkör.

Munkavégzés helye:

  • Országosan, kiemelten Budapest.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát - a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre!