www.cvonline.hu

Villamosmérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2015.04.09.
Hirdetés azonosító: 917395
lejárt

Kiskunfélegyházi partnercégünk megbízásából keresünk VILLAMOSMÉRNÖK munkavállalót.

Feladatok:

  • LED-ek beépítési új és már meglévő lámpatestekbe
  • LED-rendszerek felkutatása, ezek kiválasztásában való részvétel
  • Különböző villamos vizsgálatok megtervezése, koordinálása
  • Hőtechnikai számítások, mérések tervezése és elvégzése
  • Lámpatestek sorozatgyártásának előkészítése, ezek dokumentációja, fejlesztésben való részvétel
  • Szükséges tanúsítványok meglétének a felügyelete

Elvárások:

  • Villamos mérnöki felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat(előny: fénytechnikai és rádió zavarszűrési ismeretek, LED modulok tervezésében, hőtechnikai méretezésben való jártasság, lámpatest (LED, Driver, Modul) szabványok ismerete
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, SAP ismerete előny
  • 2D/3D szoftver kezelésben való jártasság
  • Német- vagy angol magabiztos nyelvtudás
  • Rugalmas, gyors, precíz munkavégzés
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkában való tapasztalat, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem+egyéb juttatások
  • Munkába járás költségeit tömegközlekedéssel 100%-ban, személygépkocsival a jogszabályban meghatározottak szerint térítjük

Amennyiben hirdetésünk felkeltett érdeklődését kérem küldje el pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése email címre a pozíció pontos megjelölésével

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu